facebook instagram

Pieszo


Opis


Krynica i okolice są bez wątpienia niewyczerpanym źródłem inspiracji zarówno do krótkich rekreacyjnych spacerów, jak również do poważniejszych pieszych wypraw, a bogata oferta atrakcji sprosta gustom zarówno zapalonych piechurów jak i gości nastawionych na familijno – edukacyjne cele swoich wycieczek.

 

Ze względu na dużą liczbę oznakowanych szlaków turystycznych wraz z dostępnymi schroniskami – zaplanowanie zarówno czasu wyprawy jak i stopnia jej trudności nie powinno stanowić problemu, a jak powszechnie wiadomo, ten rodzaj rekreacji nie wymaga żadnych dodatkowych umiejętności ani specjalistycznego sprzętu.

 

Jednakże aby zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających turystów, w ofercie lokalnych wypożyczalni znajduje się również sprzęt do uprawiania Nordic Walking.

 

Nie pozostaje więc nic innego jak zobaczyć na własne oczy cudowne krajobrazy które można podziwiać ze szczytów Jaworzyny, Góry Parkowej i wielu innych, mniejszych czy większych wzniesień.

 

Plan miasta i okolic >>

 

Szlaki turystyczne >>

 

Propozycje pieszych wycieczek >>


Ścieżki edukacyjne i przyrodnicze >>

 

Schroniska górskie >>

 

Punkty widokowe >>

 

Dekalog turysty >>

 

Wypożyczalnie kijów - Nordic Walking >>

Dane kontaktowe


Pieszo

e-mail: pttkkrynica@onet.eu

Ask about details

Accomodation offers

  • STYLOWE CHATY W KRYNICY-ZDRÓJ Nasze Chaty tj. Koliba, Bacówka i Gazdówka przeznaczone są dla gości do 9 osób.   Każdy domek letniskowy składa się z 3 pokoi, 2 łazienek, w pełni wyposaż ...more

  • Małopolanka & Spa*** has been serving as a guest house and spa center since 1924 and is situated in the heart of Krynica.   Our pension takes you back to old-time  Poland with elegant interiors, ...more