facebook instagram

Przedszkole narciarskie HenrykSki


33-380 Krynica - Zdrój

Opis


 Zachęcamy do skorzystania z usług naszej szkółki narciarskiej, w której nasi najlepsi instruktorzy o wieloletnim stażu pragną podzielić swoją pasją i umiejętnościami.

 

Sprawią oni, że Wasza jazda na nartach i snowboardzie będzie przyjemnością a efektem będzie satysfakcja z nabytych umiejętności.

 

Prosimy o dokładne zapoznanie się z regulaminem szkoły

 

Przedszkole Narciarskie

W okresie ferii zimowych nasza szkółka Henryk Ski organizuje przedszkole narciarskie henRYSie dla dzieci w wieku 5-9 lat. Oferta skierowana jest w szczególności do rodziców, którzy pragną oddać swoje pociechy w ręce doświadczonych instruktorów, aby te mogły nauczyć się jazdy na nartach poprzez ćwiczenia oraz dobrą zabawę.

 

Prowadzimy 5-cio dniowe kursy od poniedziałku do piątku, w godzinach od 10:00 do 13:00, z 30 minutową przerwą na herbatę w Karczmie na stoku. W tym czasie dzieci są pod opieką instruktora, a rodzice mogą korzystać z czasu wolnego. 

 

Zajęcia są prowadzone w grupach 4-6 osobowych, do których maluchy są przydzielane według wieku oraz poziomu umiejętności. Program szkoleń dostosowany jest do każdej grupy tak, aby każdy z uczestników wyciągnął jak najwięcej wiedzy oraz praktycznych umiejętności. Lekcje prowadzą doświadczeni instruktorzy, dla których priorytetem jest bezpieczeństwo waszych pociech na stoku, dobra zabawa oraz doskonalenie umiejętności narciarskich. 

 

W ostatnim dniu kursu organizowane będą zawody narciarskie, na które zapraszamy wszystkich rodziców! 

 

Dane kontaktowe


Przedszkole narciarskie HenrykSki

Zielona 9
33-380 Krynica - Zdrój
Mobile phone +48.577736999


internet: https://henryk.ski/oferta/szkola-narciarska
e-mail: szkolahenrykski@gmail.com