Dla dzieci zimą

 

 

  Jak powszechnie wiadomo Krynica to jeden z najpopularniejszych kurortów narciarskich. Co jednak równie ważne – to idealne miejsce na familijne wypady i pierwszy kontakt naszych pociech z tym wspaniałym sportem.

 

 

 

Niemalże każda stacja narciarska posiada stoki specjalnie przygotowane dla najmłodszych, a w pobliżu wyciągów nie brakuje szkółek narciarskich i instruktorów gotowych pomóc rodzicom małych sportowców.

 

 

W tym miejscu prezentujemy Państwu miejsca ze specjalną oferta dla maluchów takie jak:

 

 

 

 

 

 

Osada Turystyczna Domki w Lesie w Tyliczu, która zaprasza do Kubusiowego Parku Zabaw i przedszkola biegowego oferującego możliwość zarówno wypożyczenia sprzętu jak i nauki jazdy na nartach biegowych i zjazdowych dla całych rodzin.

 

 

 

 

 

 

 

Kolejnym wyjątkowym miejscem jest Słotwiny ARENA ze swoją STREFĄ DZIECI i zimowym placem zabaw KUBUŚ-SKI.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodatkowo na szczycie Góry Parkowej, gdzie znajduje się wyciąg taśmowy zwany  „czarodziejskim dywanem”, a także snowtubing (zjazdy na oponach).

 

 

 

 

 

 

Innym sposobem spędzania wolnego czasu może być wyprawa na łyżwy do Hali Lodowej usytuowanej w centrum miasta. Jest to obiekt posiadający pełnowymiarowe sztuczne lodowisko o wymiarach 30x60 metrów, ponadto w hali czynna jest wypożyczalnia łyżew figurowych i hokejowych dla wszystkich miłośników ślizgawek.

A przy sprzyjających warunkach atmosferycznych, uruchamiana jest w pobliżu hali ślizgawka naturalna, która pozwala w pełni korzystać z uroków zimowego wypoczynku w tak pięknym miejscu.

 

 

 

 

Można również spróbować tradycyjnego kuligu, którego wspomnienie na pewno na długo pozostanie w pamięci naszych pociech.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kiedy zaś zechcą Państwo odetchnąć od wysiłku fizycznego…

zapraszamy do odwiedzenia jedynego w swoim rodzaju Muzeum Zabawek Bajka , które przeniesie wszystkich w świat wspomnień. Najstarsze z prezentowanych w Krynicy zbiorów pochodzą jeszcze z czasów prehistorycznych. Zostały znalezione podczas wykopalisk archeologicznych w Elblągu. Pozostała część kolekcji powstała w XIX  i początkach XX wieku.

 

Swoje podwoje otwiera także najnowsze KINO CYFROWE – perełkowy ekran oraz system nagłośnienia Dolby Digital, a także możliwość oglądania filmów w technologii 3D zapewnią wszystkim widzom niezapomniane wrażenia.

Baseny  w ośrodkach wypoczynkowych z pewnością wypełnią Państwa pozostały  czas, bo gdzie indziej jak nie w Krynicy korzystać z kąpieli, nawet jeśli nie są to kąpiele borowinowe.
 
Dla spragnionych jodu a także dzieci z problemami oskrzelowymi czy alergicznymi polecamy jaskinie solne. Działanie jaskini solnej polega na wytwarzaniu odpowiedniego mikroklimatu, który pobudza siły obronne organizmu, a inhalacje są niczym innym jak powrotem do naturalnych metod leczenia.

  

Zapraszając do Krynicy zapewniamy, iż właściciele hoteli, kwater i pensjonatów dołożą wszelkich starań by zapewnić Państwu i Państwa pociechom wypoczynek w komfortowych, rodzinnych warunkach, a właściciele obiektów gastronomicznych dostarczą zapasu energii tak potrzebnej w ten zimowy czas.

 

 

 

Warto zapoznać się również z bogatą bazą obiektów noclegowych     KLIKNIJ I SPRAWDŹ >>>