Z A R E K L A M U J S I Ę
facebook instagram

Gospoda u Krakowiaka

Opis

 

Gospoda ze szlachecką duszą ZAPRASZA


Gospoda u Krakowiaka położona jest w samym sercu Krynicy-Zdrój, u podnóża malowniczej Góry Krzyżowej i od początku swojego istnienia specjalizuje się w daniach kuchni staropolskiej.

Mając na uwadze fakt, że tradycja jest bardzo ważna dla każdej społeczności, przeprowadziliśmy rozbudowę Gospody i sprawiliśmy, że nawiązuje ona swoją konstrukcją i wystrojem do najlepszych tradycji architektury góralskiej.

Ręcznie wykonane drewniane ławy, kominek, poroża jelenia to tylko kilka z elementów które sprawiają że folklor góralski w Gospodzie u Krakowiaka jest wciąż żywy.


Zapraszamy również  Restauracji Szlacheckiej, jest ona częścią Gospody w której prócz wykwintnych potraw znajdą Państwo czar i klimat szlacheckiego dworu. Swojskiej atmosfery dopełnia wnętrze wykonane w drewnie oraz intrygujące elementy wyposażenia.

 
Restauracja Szlachecka jest głębokim ukłonem w stronę historii. Wskazuje na to przede wszystkim zestaw autentycznych staropolskich potraw, którymi delektowano sie juz w XV wieku.Specjalnością kuchni są:
 
•    Kaczka po staropolsku
•    Golonka z pieca
•    Pstrąg z patelni

 

Gospoda u Krakowiaka
ul. Zielona 9
33-380 Krynica-Zdrój

Phone +48.18.4715822

internet: www.gospodakrynica.pl
e-mail: info@gospodakrynica.pl

Ask about details

Lokalizacja