Zofia i Adam

ul. Pułaskiego 13, 33-383 Tylicz
tel. +48.18.4711169Powiedz, że dzwonisz z www.krynica.pl
[BRAK ZDEFINIOWANEGO KLUCZA]
e-mail:

Information on object

Zapraszamy na wypoczynek do Tylicza - miejscowości położonej niedaleko Krynicy-Zdroju (5 km), tuż przy granicy ze Słowacją.

Nasze gospodarstwo położone jest 200 metrów od Rynku w zacisznej i spokojnej okolicy. Zabudowania są tylko z jednej strony, wiec to idealne miejsce na wieczorne wypady. Bliskość rynku sprawia, że można skorzystać z komunikacji PKS.

Przyjmujemy gości w systemie całorocznym.

description of rooms

Do Państwa dyspozycji mamy 20 miejsc noclegowych w pokojach 2 i 3 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym, balkonami, czajnikami elektrycznymi i TV. Wyłącznie dla gości oferujemy w pełni wyposażoną kuchnię (naczynia, lodówka i kuchenka gazowa). Oferujemy parking dla wszystkich naszych gości zwłaszcza w zimie.

surroundings

W lecie na terenie obiektu znajduje się zielony kącik relaksacyjny. Znajduję się tam zadaszona altanka, grill, plac zabaw dla dzieci oraz miejsce na ognisko. Pełen kwiatów, krzewów i drzewek ozdobnych ogród optymistycznie nastraja – to idealne miejsce do wypoczynku w upalne jak i słotne dni. Jest dużo zieleni.  

 

Zimą jest wiele możliwości skorzystania z bogatej oferty okolicznych wyciągów. Narciarze zaawansowani i początkujący z pewnością wybiorą dla siebie najbardziej korzystny wariant. Natomiast narciarze biegowi znajdą w okolicy warunki do uprawiania narciarstwa biegowego. Dodatkowo istnieje możliwość organizacji kuligu z pochodniami.

 

facilities

  • Barbecue area
  • Car park
  • Garden
  • Internet
  • Pets welcome
  • Playground
  • Ski locker

photo gallery

 
more photos

Ask about the offer

pricelist

okres letni 25.00 PLN / person
okres zimowy 35.00 PLN / person
sylwester 40.00 PLN / person

ATTENTION! Additional local fee per day: Krynica: 3,50 zl. Tylicz: 2,00 zl. Żegiestów: 3,00 zl.

Location of accommodation

Subject responsible for the information, its timeliness and reliability regarding the offer above isZofia i Adam.
Krynica.plBeing a subject only hosting the list of offers in the Accommodation Base it does not hold any responsibility for their content.
To report the infringement of the law write toinfo@krynica.pl