facebook instagram
back to the accommodation list

Zofia i Adam

ul. Pułaskiego 13, 33-383 Tylicz
tel. Powiedz, że dzwonisz z www.krynica.pl

Information on object

Zapraszamy na wypoczynek do Tylicza - miejscowości położonej niedaleko Krynicy-Zdroju (5 km), tuż przy granicy ze Słowacją.

Nasze gospodarstwo położone jest 200 metrów od Rynku w zacisznej i spokojnej okolicy. Zabudowania są tylko z jednej strony, wiec to idealne miejsce na wieczorne wypady. Bliskość rynku sprawia, że można skorzystać z komunikacji PKS.

Przyjmujemy gości w systemie całorocznym.

Więcej informacji

więcej informacji na stronie www >> www.agroturystyka-kieblesz.pl.tl/
e-mail: agroturystyka.kieblesz@gmail.com

description of rooms

Do Państwa dyspozycji mamy 20 miejsc noclegowych w pokojach 2 i 3 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym, balkonami, czajnikami elektrycznymi i TV. Wyłącznie dla gości oferujemy w pełni wyposażoną kuchnię (naczynia, lodówka i kuchenka gazowa). Oferujemy parking dla wszystkich naszych gości zwłaszcza w zimie.

pricelist

okres letni 25.00 PLN / person
okres zimowy 35.00 PLN / person
sylwester 40.00 PLN / person

ATTENTION! Additional local fee per day: Krynica - Zdrój: 5,40 zł. Tylicz: 2,30 zł. Żegiestów: below 7 years old 0,00 zł ; from 8 up to 18 years old 2,00 zł ; over 18 years old 5,40 zł.

surroundings

W lecie na terenie obiektu znajduje się zielony kącik relaksacyjny. Znajduję się tam zadaszona altanka, grill, plac zabaw dla dzieci oraz miejsce na ognisko. Pełen kwiatów, krzewów i drzewek ozdobnych ogród optymistycznie nastraja – to idealne miejsce do wypoczynku w upalne jak i słotne dni. Jest dużo zieleni.  

 

Zimą jest wiele możliwości skorzystania z bogatej oferty okolicznych wyciągów. Narciarze zaawansowani i początkujący z pewnością wybiorą dla siebie najbardziej korzystny wariant. Natomiast narciarze biegowi znajdą w okolicy warunki do uprawiania narciarstwa biegowego. Dodatkowo istnieje możliwość organizacji kuligu z pochodniami.

 

facilities

  • Barbecue area
  • Car park
  • Garden
  • Internet
  • Pets welcome
  • Playground
  • Ski locker

Ask about the offer

Subject responsible for the information, its timeliness and reliability regarding the offer above isZofia i Adam.
Krynica.plBeing a subject only hosting the list of offers in the Accommodation Base it does not hold any responsibility for their content.
To report the infringement of the law write toinfo@krynica.pl