Sanatorium Uzdrowiskowe Watra

Information on object

Sanatorium Uzdrowiskowe "WATRA" jest to budynek 4 - piętrowy, zaopatrzony w nowoczesną windę.


Położenie S.U. "Watra" (nazwa Naszego Ośrodka pochodzi od nazwy ogniska góralskiego) na uroczym wzgórzu w samym centrum Krynicy zapewnia nie tylko piękny widok na uzdrowisko, ale również dostęp do wszystkich najważniejszych atrakcji uzdrowiska.
Wszystkie najważniejsze obiekty znajdują się w zasięgu jednego kilometra od budynku Naszego Sanatorium.


Przez cały rok kalendarzowy oferujemy Państwu szeroki zakres usług hotelowych obejmujących: noclegi , całodzienne wyżywienie oraz usługi lecznicze.
Chcemy zapewnić Państwu wspaniały pobyt, spokojny wypoczynek oraz regenerację organizmu i odprężenie po trudach życia codziennego.


Naszym głównym celem jest stworzenie korzystnych warunków do wypoczynku i leczenia i to niezależnie od pory roku. Zapewnimy to Państwu między innymi poprzez bardzo dobre wyżywienie wraz ze specjalnościami naszej kuchni, dobrze wyposażony, własny dział zabiegowy, sympatyczną obsługę i miłą, domową atmosferę.


Sanatorium Uzdrowiskowe "WATRA" zaprasza przez cały rok na:

- 21-dniowe turnusy sanatoryjne ze skierowaniem z Narodowego Funduszu Zdrowia z profilem leczenia: narządu ruchu, reumatologicznymi cukrzycy, chorób układu trawienia, górnych dróg oddechowych, nerek i dróg moczowych

- 14-dniowe turnusy rehabilitacyjne z dofinansowaniem z PFRON dla osób niepełnosprawnych: z chorobami: przemiany materii, układu pokarmowego, układu moczowo-płciowego, układu krwiotwórczego, reumatycznymi; z cukrzycą, z upośledzeniem umysłowym, z chorobą psychiczną, z przewlekłym zapaleniem trzustki, z przewlekłymi chorobami wątroby, z wadami postawy, ze skoliozą, ze schorzeniami: kręgosłupa, laryngologicznymi, układu oddechowego; kobiety po mastektomii

14-dniowe pełnopłatne wczasy lecznicze dla osób ze schorzeniami narządu ruchu, reumatologicznymi cukrzycy, chorób układu trawienia, górnych dróg oddechowych, nerek i dróg moczowych, z upośledzeniem umysłowym, z chorobą psychiczną

-  krótkie pobyty wczasowe

 

Usługi świadczone w Sanatorium „WATRA” przez wykwalifikowaną kadrę medyczną mają na celu poprawę stanu zdrowia, przywrócenie utraconej sprawności psychofizycznej oraz zapobieganie pogłębianiu się powstałych niesprawności poprzez aktywną rehabilitację połączoną z wypoczynkiem

Leczenie odbywa się w nowoczesnym dziale zabiegowym, w którym wykonywane są zabiegi w zakresie: kinezyterapii, fizykoterapii, hydroterapii, balneoterapii.

 

surroundings

Budynek Sanatorium Uzdrowiskowego "WATRA" położony jest 610 m n.p.m. w centrum uzdrowiska, 50 m nad deptakiem (centrum spacerowe), 25 nad głównym ciągiem komunikacyjnym (ul. Piłsudskiego i Zdrojową) ogrodzony od niego 200 m pasem zieleni, (czyste powietrze, woda źródlana z własnej studni głębinowej, piękny widok na Górę Parkową, ul. Piłsudskiego i zabudowę przeciwległego stoku.


Nasze Sanatorium położone jest w ścisłym centrum Krynicy z bezpośrednim dostępem do

wszystkich atrakcji oferowanych przez uzdrowisko, zarówno w okresie letnim jak i zimowym:


Odległość od Głównej Pijalni wód mineralnych i Zakładów Przyrodoleczniczych 500-700 m.
Dworzec PKS i PKP 1600 m.
Parking strzeżony 700 m.
Przystanek Komunikacji Uzdrowiskowej - przy ul. Zdrojowej - 150 m, PKS - 300 m.
Bezpośrednie połączenie autobusowe ze wszystkimi wyciągami narciarskimi Krynicy.
Sztuczne lodowisko 600 m.
Wyciąg Narciarski 100 m.
Stacja kolejki terenowo-linowej na Górę Parkową - 500 m.


 

facilities

  • Full / half board
  • Internet
  • Lift
  • Massage
  • Non-smoking room
  • Satellite TV
  • Security
  • Ski locker
  • Therapeutic baths/exercises provided
  • We accept credit cards

photo gallery

 
Sanatorium Uzdrowiskowe Watra
ul. Piękna 19
33-380 Krynica-Zdrój

tel. +48.18.4715627
tel. +48.18.4777055
tel. +48.18.4777056
fax: +48.18.4712047

internet: www.sanatoriumwatra.pl
e-mail: sanatorium.watra@op.pl

Ask about the offer

time

pricelist

06.01.2018 - 28.02.2018 from 70.00 to 90.00 PLN / person
06.01.2018 - 03.03.2018 from 700.00 to 910.00 PLN / person

ATTENTION! Additional local fee per day: Krynica: 3,50 zl. Tylicz: 2,00 zl. Żegiestów: 3,00 zl.

special offer

 

7-DNIOWE WCZASY LECZNICZE
już od 700 zł  / osoba

 

 

Location of accommodation

Subject responsible for the information, its timeliness and reliability regarding the offer above isSanatorium Uzdrowiskowe Watra.
Krynica.plBeing a subject only hosting the list of offers in the Accommodation Base it does not hold any responsibility for their content.
To report the infringement of the law write toinfo@krynica.pl