facebook instagram
back to the accommodation list

Domek z bala

Muszynka 63, 33-383 Tylicz
tel. Powiedz, że dzwonisz z www.krynica.pl
mobile Powiedz, że dzwonisz z www.krynica.pl

Information on object

Domek zlokalizowany jest 10 km od Krynicy Zdrój, 2 km od granicy ze Słowacją. Usytuowany jest pod lasem, w malowniczej, cichej okolicy.

 

W domku może wygodnie wypoczywać aż 10 osób. Składa się z trzech kondygnacji. Na parterze mieści się sala chlebowa, sauna, toaleta i pomieszczenie gospodarcze. Na pierwszym piętrze znajduje się kuchnia z jadalnią, salon z sofami i telewizorem, część z kominkiem, taras, toaleta z prysznicem i przedpokój. Na drugim piętrze są aż trzy sypialnie i łazienka z wanną.

 

Na zewnątrz, przy wyjściu z sali chlebowej, znajduje się bania z podgrzewaną wodą, czynna przez cały rok (po wcześniejszym zarezerwowaniu).

 

Istnieje możliwość zorganizowania imprezy dla większej grupy w sali z piecem chlebowym, w której bez trudu zmieści się 20 osób; lub w altanie z grillem, gdzie może bawić się aż 30-40 osób. Możliwe jest również zamówienie cateringu lub obsługi kucharza.

 

Do posesji prowadzi leśna, utwardzona droga. Na jej terenie znajduje się parking. Od najbliższego sklepu spożywczego Gości domku dzieli tylko 300 m, a od przystanku autobusowego 250 m.

 

Domek stanowi doskonałą bazę wypadową dla uczestników wypraw na skuterach śnieżnych. Jest idealnym miejscem na zimę, ale atrakcyjnym również latem.

 

W domku może mieszkać maksymalnie 10 osób.

 

Możliwe jest również zaplanowanie dłuższego pobytu w naszym domku, do czego serdecznie zachęcamy.

 

W celu rezerwacji prosimy o kontakt z recepcją Pensjonatu Małopolanka & Spa: 

tel. 184 715 896 ; email: recepcja@malopolanka.eu

Cena od 599 zł/doba/domek

Więcej informacji

więcej informacji na stronie www >> skuterywkrynicy.pl/index.php/wynajemdomku.html
e-mail: recepcja@malopolanka.eu

pricelist

Domek za dobę (max.10 osób) od 599.00 PLN / house

ATTENTION! Additional local fee per day: Krynica - Zdrój: 5,40 zł. Tylicz: 2,30 zł. Żegiestów: below 7 years old 0,00 zł ; from 8 up to 18 years old 2,00 zł ; over 18 years old 5,40 zł.

photo gallery

Ask about the offer

Subject responsible for the information, its timeliness and reliability regarding the offer above isDomek z bala.
Krynica.plBeing a subject only hosting the list of offers in the Accommodation Base it does not hold any responsibility for their content.
To report the infringement of the law write toinfo@krynica.pl