Oferta specjalna

Współpracujemy ze Stacją Narciarską Tylicz-ski. Wynegocjowaliśmy dla naszych Gości 10% rabatu na karnety narciarskie. Przy jednorazowym zakupie karnetów:  dziennych, godzinowych, punktowych o łącznej wartości co najmniej 100 zł  po oddaniu do kasy naszego kuponu – otrzymają Państwo 10% rabatu. Stacja Narciarska Tylicz położona jest w odległości 5 km od naszego ośrodka, łatwo do niej dojechać, na miejscu: wypożyczalnie sprzętu, instruktorzy, narciarskie przedszkole, bufet oraz  nieodpłatny parking.  Przy zakupie dowolnego  karnetu należy okazać w kasie kupon uprawniający do otrzymania zniżki, który można odebrać w recepcji  w CS LZD „u Leśników”.

 

Mieszkańcy CS „u Leśników" - mogą nieodpłatnie korzystać z naszych tras Narciarstwa Biegowego położonych w Dolinie Czarnego Potoku. Na miejscu mogą wypożyczyć kompletny sprzęt narciarski, skorzystać z serwisu lub też zamowić sobie lekcje z instruktorem. Szczegóły na https://lzdkrynica.urk.edu.pl/NarciarskieTrasyBiegowe

Wszystkich chętnych amatorów  zapraszamy na organizowane przez nas zawody w narciarstwie biegowym. Informacje o terminach zawodów na bieżąco bedziemy podawać na naszej stronie - ZAPRASZAMY!


 

 

Park Linowy w Czarnym Potoku zaprasza na wspinaczki i przejazdy tyrolką – rabat przy zakupie biletów 10 %