Spektakl kabaretowy „Randka” i inne teatralne atrakcje - 24,25.11.2016r.

Data od: 2016-11-16 do: 2016-11-25

Zapraszamy

 

 

Miłośników teatru czekają w tym tygodniu dwa ciekawe wydarzenia. Już w czwartek (24 listopada), w czytelni Biblioteki Publicznej, o godz. 16.00 odbędzie się kolejne czytanie dramatu. Aktorzy krakowskich teatrów, Andrzej Popiel i Wojciech Trela będą czytać utwór Sławomira Mrożka pt. „Strip-tease”.

 

Natomiast dzień później, w piątek (25 listopada), w tym samym miejscu, także o godz. 16.00 Andrzej Rozmus z Teatru Odwróconego w Krakowie zaprezentuje spektakl kabaretowy stand-up pt. „Randka”, w reżyserii H. Bronickiego. Sztuka jest przeznaczona dla osób powyżej 15 r. ż. Monodram jest jedną z atrakcji przygotowanych przez Fundację Sztuka Teatru na Święto Biblioteki.

 

W ramach Święta Biblioteki w filii biblioteki w Bereście, odbędą się także, w najbliższą środę od godz. 10.00, warsztaty literacko-artystyczne dla dzieci, poprowadzone przez Beatę Śliwińską i Karolinę Fortunę. Wezmą w nich udział dzieci uczęszczające do przedszkola oraz grupa teatralna ze Szkoły Podstawowej w Bereście. Wszystkie wydarzenia odbędą się w ramach projektu „Biblioteka/Układ Krążenia”.

 

Udział w warsztatach oraz wstęp na czytanie dramatu i spektakl kabaretowy  jest bezpłatny.

 

Najbliższe wydarzenia