MAJKA DAYS - wyścigi rowerowe 16-17 września 2017r.

Data od: 2017-08-31 do: 2017-09-17

Rafał Majka zaprasza do Krynicy-Zdroju

  

W dniach 16-17 września odbędą się 

Majka Days - dwa dni "górskiej jazdy"

 

Okolice Krynicy Zdrój w trzeci weekend września 2017 zaoferują pasjonatom kolarstwa z całego kraju wiele atrakcyjnych, specjalnie przygotowanych tras.


Pierwszego dnia górska czasówka - 14km z małym okładem, prawie 400m przewyższenia. (start w Krynicy, w prawo w ul. Pułaskiego, podjazd na Romę, następnie zjazd do Tylicza, do Mochnaczki Niżnej na szczyt Jakubik, gdzie zlokalizowana jest meta).

Pozostałe trasy na dystansach 30,5km, 62,4km, 92,2km.

 

Lokalizacja Biura Zawodów - okolice Stargo Domu Zdrojowego w Krynicy-Zdroju (deptak).
 
 

Utrudnienia w ruchu

W dniu 16.09.2017 (sobota) w godzinach 8.50 – 11.30 prosimy nie parkować pojazdów po prawej stronie pasa jedni w kierunku miejscowości Tylicz – na całej długości ulicy Pułaskiego w Krynicy.

Objazd do Krynicy i Tylicza możliwy przez miejscowość Powroźnik.

Osoby zjeżdżające z ulic Zieleniewskiego, Leśna, Świdzińskiego w Krynicy będą miały możliwość skrętu w prawo w kierunku Centrum Krynicy. Prawy pas na odcinku Krynica Centrum – Krynica ul. Zieleniewskiego będzie umożliwiał przejazd w kierunku Centrum Miasta. Niestety w tych godzinach nie będzie możliwości powrotu z Centrum Krynicy na ul. Zieleniewskiego, Leśną i Świdzińskiego ulicą Pułaskiego.

- Prosimy nie pozostawiać zaparkowanych pojazdów przy ul. Pułaskiego jeśli planują Państwo odjazd w tych godzinach.
- W podanych godzinach nie będzie możliwości wyjazdu zaparkowanych z ul. Pułaskiego
- Osoby chcące odjeżdżać w tych godzinach zaparkowanymi pojazdami proszone są o wcześniejsze przestawienie samochodów w inne miejsce
- Osoby pozostawiające pojazdy w tym czasie przy ul. Pułaskiego proszone są o to aby pojazdy nie stały na jezdni (samochody powinny być ustawione w całości na chodniku)
W dniu 17.09.2017 w godzinach 10.00 – 11.00 na odcinku Drogi Wojewódzkiej 981 Krynica Centrum (ul. Piłsudskiego i Sądecka) - Berest będzie zamknięty ruch.

Objazd tego odcinka z Krynicy i do Krynicy możliwy w tej godzinie DK75 przez miejscowość Tylicz. Przejazd do Krynicy od strony miejscowości Berest możliwy kolejno przez miejscowości: Florynka – Brunary – Śnietnica - Tylicz. Możliwy i wyznaczony będzie także objazd przez miejscowość Bińczarowa do Nowego Sącza i Grybowa.

Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o szczególne zwrócenie uwagi na rowerzystów w tych dniach. Dziękujemy za wyrozumiałość.
 
 

Więcej informacji na stronie     http://www.majkadays.com/ >>>

 

 

Najbliższe wydarzenia