Apartamenty Stokrotka

ul. Kraszewskiego 178, 33-380 Krynica-Zdrój
mobile +48.510304024Powiedz, że dzwonisz z www.krynica.pl
[BRAK ZDEFINIOWANEGO KLUCZA]
e-mail:

Information on object

 

Kazdy z naszych gości ma możliwośc  z skorzystania z 20 % rabatu w naszej szkole narciarskiej i wypożyczalni nart.

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do skorzystania z naszej oferty noclegów w  rodzinnych apartamentach w Krynicy Zdroju. Zapewniamy miłą atmosferę, komfortowe warunki pobytu, oraz wysoką jakość oferowanych usług za rozsądną cenę.


 


 


 

  

 

description of rooms

 

 Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty noclegów w rodzinnych apartamentach w Krynicy Zdroju. Zapewniamy miłą atmosferę, komfortowe warunki pobytu, maksimum prywatności, oraz wysoką jakość oferowanych usług za rozsądną cenę.

 1.Apartament Słoneczny(dwupoziomowy)  w apartamencie znajduje się: pokój dzienny na parterze , a w nim: -rozkładana 2 osobowa kanapa TV ,szafa, stół z krzesłami -wyposażony kuchenia (lodówka, czajnik elektryczny, dwupalnikowa kuchenka elektryczna, naczynia,sztućce itp.) . -łazienka z natryskiem sypialnia na poddaszu z 3 łóżkami  Oferta przeznaczona jest dla 2-5 osób 2.Studio z kominkiem w apartamencie znajduje się: pokój dzienny na parterze , a w nim: -rozkładana 2 osobowa kanapa , 1 osobowe(dostawka) ,szafa, stół z krzesłami -biokominek -wyposażony aneks kuchenny (lodówka, czajnik elektryczny, dwupalnikowa kuchenka elektryczna, naczynia, sztuce itp.) . -łazienka z natryskiem   Oferta przeznaczona jest dla 2-4 osób
3.Apartament pod Brzozami
w apartamencie znajduje się: pokój dzienny , a w nim: -rozkładany 2 osobowy narożnik, TV ,szafa, stół z krzesłami ,fotel finka - aneks kuchenny wyposażony; w lodówkę, czajnik elektryczny, kuchenkę indukcyjną , naczynia, sztuce itp.) . -łazienka z natryskiem sypialnia z 2 łóżkami  Oferta przeznaczona jest dla 2-5 osób
4. Apartament z kominkiem Zapraszamy również Państwa do dużego komfortowego mieszkania o powierzchni 65 m kw .Mieszkanie stanowi część domu jednorodzinnego(znajduje się na piętrze- poddaszu) posiada niezależne wejście od strony ogrodowej budynku. W mieszkaniu znajduje się ;salon o powierzchni 32 m z dwoma rozkładanymi sofami, oraz 2 pojedynczymi łóżkami  sypialnia o pow.11 m z dwoma pojedynczymi łóżkami  -kuchnia z pełnym wyposażeniem -łazienka z wanną -dwa tarasy  Oferta przeznaczona jest dla 4-6 osób, Do dyspozycji gości pozostaje duży ogród , internet wi-fi i bezpłatne miejsca parkingowe Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 15 -tej i kończy się o godz. 11- tej. Cena od 35 zł/osoba doba - uzależniona jest od terminu pobytu i ilości osób.

Do dyspozycji:
- duży ogród, - Internet wi-fi  - bezpłatne miejsca parkingowe - wypożyczalni rowerów
Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 15 -tej i kończy się o godz. 11 - tej.
Serdecznie zapraszamy!  


 

 

facilities

  • Barbecue area
  • Car park
  • Fridge in the room
  • Garden
  • Satellite TV
  • We speak English

photo gallery

   
more photos

Ask about the offer

pricelist

Cały rok - nocleg from 25.00 to 50.00 PLN / person

ATTENTION! Additional local fee per day: Krynica: 3,50 zl. Tylicz: 2,00 zl. Żegiestów: 3,00 zl.

Location of accommodation

Subject responsible for the information, its timeliness and reliability regarding the offer above isApartamenty Stokrotka.
Krynica.plBeing a subject only hosting the list of offers in the Accommodation Base it does not hold any responsibility for their content.
To report the infringement of the law write toinfo@krynica.pl