Apartament Go2Krynica

Information on object

Od zimowego seoznu 2012/13 mamy do Państwa dyspozycji dwa duże i nowowcześnie wyposażone apartamenty w dwóch różnych atrakcyjnych lokalizacjach - Deptak i Czarny Potok.

Apartamenty przeznaczone są dla maksymalnie 5 osób.

W apartamentach nie wolno palić. Palenie na balkonie lub na zewnątrz.

Nie wolno wprowadzać zwierząt.


distance from the centre of Krynica 50 m

description of rooms

Komfortowo wyposażone wnętrza sprawią, że w naszym apartamencie poczujecie się Państwo zupełnie jak we własnym domu. Do Państwa dyspozycji mamy 2 apartamenty w pełni wyposażone:

2 sypialnie, pokój dzienny z TV kablową, bezprzewodowy Internet, kuchnia, jadalnia, łazienka, balkon

surroundings

Jeden z naszych apartamentów zlokalizowany jest w dolinie Czarnego Potoku, stąd już tylko 5 min samochodem lub komunikacją miejską do największej w regionie stacji narciarskiej "Jaworzyna Krynicka". Latem w połowie drogi na Jaworzynę zapraszamy do Krynickiego Parku Linowego. Do centrum, na krynicki Deptak możemy dostać się również komunikacją miejską, której przystanek jest tuż przy naszym apartamencie lub spacerkiem ok. 20 minut. W promieniu 100 metrów od apartamentu znajduje się wiele sklepów oraz apteka. W odległości 200 metrów znajdują się korty tenisowe oraz boisko do piłki nożnej ze sztuczną nawierzchnią. Dworzec PKP i PKS jest oddalony około 1,5 km od naszego apartamentu.

Natomiast drugi apartament, który będzie oddany do Państwa dyspozycji od grudnia 2012 zlokalizowany jest 50 metrów od krynickiego Deptaka.


facilities

  • Internet
  • Non-smoking room
  • Online booking
  • Satellite TV
  • We accept credit cards

photo gallery

   
more photos
Apartament Go2Krynica
ul. Czarny Potok 23/65
33-380 Krynica-Zdrój

tel. +48.18.4723346

internet: www.go2krynica.pl/
e-mail: go2krynica@gmail.com

Ask about the offer

time

pricelist

Wielkanoc oraz Długi Weekend Majowy * 200.00 PLN / apartment
Sezon letni: 15 czerwiec - 15 wrzesień * from 150.00 to 200.00 PLN / apartment
okres od 24 grudnia 2010 do 2 stycznia 2011 300.00 PLN / apartment
Sezon zimowy: 03 styczeń - 15 marzec * 250.00 PLN / apartment
Poza sezonem * from 150.00 to 200.00 PLN / apartment

ATTENTION! Additional local fee per day: Krynica: 3,50 zl. Tylicz: 2,00 zl. Żegiestów: 3,00 zl.

special offer

IDZIE ZIMA!!!

Czy można wyobrazić sobie Święta Bożego Narodzenia i Sylwestra w bardziej malowniczej scenerii niż górski krajobraz? Czy jest coś przyjemniejszego niż skrzypiący od mrozu śnieg pod nogami i mieniące się w słońcu płatki spadające z nieba, a kulig, psie zaprzęgi, niezliczone trasy narciarskie, sanki i łyżwy to jedynie niektóre z atrakcji, które mogą uczynić ciekawszym Państwa pobyt. Zapraszamy więc serdecznie do odkrywania zimowych uroków Krynicy i jej okolic.

Location of accommodation

Subject responsible for the information, its timeliness and reliability regarding the offer above isApartament Go2Krynica.
Krynica.plBeing a subject only hosting the list of offers in the Accommodation Base it does not hold any responsibility for their content.
To report the infringement of the law write toinfo@krynica.pl