Abakan

ul. Piłsudskiego 41, 33-380 Krynica-Zdrój
mobile Powiedz, że dzwonisz z www.krynica.pl

Information on object

 

Zapraszamy do komfortowego apartamentu samym centrum Perły Polskich Uzdrowisk – Krynicy Zdroju. Apartament Abakan zlokalizowany jest w nowoczesnym apartamentowcu  oddanym do użytkowania w 2010 roku.

Budynek położony  jest w wyjątkowym miejscu pozwalającym korzystanie z piękna Krynicy podróżującym każdym środkiem lokomocji.

Formuła wynajmu pozwala naszym Gościom na swobodne i  niezależne korzystanie z samego apartamentu jak również z miejsca parkingowego i pomieszczenia  (wykorzystywanego jako miejsce przechowywania nart, rowerów lub innego sprzętu sportowego).

Apartamentowiec zlokalizowany jest w odległości 300 metrów do Deptaka Krynickiego, Muzeum Nikifora i innych miejsc będących wizytówką Krynicy. Osoby chcące skorzystać z dobrodziejstw wód źródlanych mogą do nich dotrzeć spacerem, gdyż odległości do zdroju wód: Słotwina, Jan Józef oraz do Domu Zdrojowego to 10 minutowy spacer.

Dla narciarzy – najbliższy rodzinny wyciąg narciarski (…..) znajduje się w odległości 200 metrów. Sklepy spożywcze, wypożyczalnie sprzętu sportowego i obiekty gastronomiczne znajdują się w niedalekiej odległości. Szczególnie polecamy wizytę na bazarku (150 metrów) na którym będziecie Państwo mogli nabyć wyroby rzemiosła regionalnego oraz artykuły spożywcze pochodzące z ekologicznie czystego regionu Beskidu Sądeckiego i Niskiego.

Lokalizacja apartamentu pozwala również wielbicielom wędrówek i marszrut górskich na szybkie wejście na szlaki turystyczne

 

Zewnętrzny kalendarz wolnych terminów:

Kalendarz

 


distance from the centre of Krynica 500 m

Więcej informacji

więcej informacji na stronie www >>
e-mail: kontakt@apartament.netstrefa.com.pl

description of rooms

 

Apartament:

Apartament Abakan to bardzo przestronne studio z aneksem kuchennym i łazienką (powierzchnia całości to 30 m2). Z okien apartamentu widok na Górę Krzyżową dzięki czemu o każdej porze roku i dnia nasi Goście mogą odpoczywać w ciszy i spokoju. Przygotowując i wykańczając apartament  staraliśmy się stworzyć Naszym Gościom takie warunki, w których sami czulibyśmy się miło, bezpiecznie i w pełnym poczuciem relaksu.

Wyposażenie:

Apartament dostosowany jest dla 3 osób, znajdują się w nim: podwójne łóżko o wymiarze 140x 200 cm oraz niezależne łóżko (dostawka) o wymiarze 80x190.  W obydwu łóżkach zainstalowaliśmy wysokiej klasy materace zapewniające zdrowy sen..W pełni wyposażony aneks kuchenny (płyta grzewcza, czajnik elektryczny, komplet naczyń kuchennych oraz talerzy i sztućców) pozwala na przygotowanie posiłków w sytuacji gdy nie zdecydujecie się Państwo korzystać z oferty gastronomicznej okolicznych lokali.

Nasi Goście po spacerach, wycieczkach górskich bądź czasie spędzonym na stokach będą mogli odpocząć słuchając muzyki bądź oglądając programy telewizyjne (telewizja kablowa) na wysokiej klasy sprzęcie RTV.  Zapewniamy naszym Gościom pełen komplet pościeli, ręczników.

Prezentowana cena zawiera: koszt wynajęcia na dobę całego apartamentu, wraz z miejscem parkingowym oraz pomieszczeniem gospodarczym w garażu podziemnym, sprzątanie końcowe.

pricelist

FERIE zimowe 14 stycznia - 24 lutego 2019 200.00 PLN / apartment
Poza sezonem 140.00 PLN / apartment
Weekend majowy 170.00 PLN / apartment
Weekend Boże Ciało 170.00 PLN / apartment
Sezon letni: 20 czerwca - 15 września 160.00 PLN / apartment

ATTENTION! Additional local fee per day: Krynica - Zdrój: 4,40 zł. Tylicz: 2,30 zł. Żegiestów: below 7 years old 0,00 zł ; from 8 up to 18 years old 2,00 zł ; over 18 years old 4,40 zł.

photo gallery

   

Ask about the offer

Subject responsible for the information, its timeliness and reliability regarding the offer above isAbakan.
Krynica.plBeing a subject only hosting the list of offers in the Accommodation Base it does not hold any responsibility for their content.
To report the infringement of the law write toinfo@krynica.pl